DiRT Serisi Şu An Hiç Olmadığı Kadar Ucuz!

Ralli yarışı kategorisinde epey sevilen video oyunu serilerinden biri olan DiRT, yakında yeni oyunu DiRT Rally 2.0 ile geri dönüyor. Ancak bundan önce yayıncının size büyük bir sürprizi var. 

Steam platformunda yeni bir indirim alan DiRT serisi, kısa süreliğine oldukça makul fiyatlardan satılmaya başlandı. Serinin iki popüler oyunu olan DiRT Rally ve DiRT 4 indirime girdi. Hem DiRT 4 hem de DiRT Rally yüzde 80 oranında büyük bir indirim aldı. Böylece bu iki oyunu yalnızca 30 TL ödeyerek satın alabilirsiniz.

Steam mağazası üzerinde geçerli olan bu kampanya kapsamında DiRT serisinin son iki oyununu çok daha cazip fiyatlardan oynayabilirsiniz. Yayıncının böyle büyük bir kampanya gerçekleştirmiş olmasının altında yatan temel sebebin ise yeni oyunun çıkmasına artık çok az bir zaman kalması olduğunu düşünüyoruz. DiRT Rally 2.0, 26 Şubat 2019’da çıkış yapacak ancak hala eski DiRT oyunlarını oynayamayan ralli severler var. İşte şimdi bu doğrultuda önemli bir fırsatınız var.

Kampanya 4 Şubat akşamı sona erecek olup ardından oyunlar tekrar eski fiyatlarından satılacak. Şu an DiRT Rally 2.0’ın da ön sipariş ile elde edilebildiğini belirtelim.  Ancak oynamak için bir süre beklemeniz gerekecek.