Conan: Exiles İçin Çıkacak Yeni Güncelleme Çok Sayıda Özellik İçeriyor

Conan: Exiles için çok yakında yeni bir güncelleme çıkacağı öğrenildi. Güncelleme oyuna pek çok özelliği dahil edecek.

Oyuncuların oldukça beğendiği yeni akım oyunlardan Conan: Exiles geliştirilmeye devam ediyor. Oyun üzerinde çalışmalar yapan geliştirici firma, yakın zamanda yeni bir güncelleme paketi yayınlayacağını açıkladı. Söz konusu güncelleme oyundaki pek çok unsuru değiştirecek. Oyuncuların daha keyifli bir oyuna erişmesini sağlayacak.

Conan: Exiles’ın yeni güncellemesinde göze ilk batan şey dodge kullanımı konusunda oyunculara daha fazla özgürlük tanınması. Dodge yeteneğininin alanı arttırılarak hafif zırh giyenlerin dodge kullanabilmesi sağlanıyor. Fakat yine sınırsız dodge kullanımının söz konusu olmadığını belirtelim. Zaten geliştirici ekip daha önce sınırsız dodge kullanımını sağlamayacaklarını belirtmişti.

Oyunda bedroll üzerinde yapılan değişikliklerin yanı sıra vahşi hayvanların daha güçlü olmasını sağlayan yeni özellikler eklendi. Böylece ayı, domuz, fil ve gergedan savaşlarda daha tehditkar bir hale gelecek.

Aynı zamanda yine NPC’ler üzerinde yapılan önemli yapay zeka iyileştirmeleri de oyunun daha zor olmasına yardım edecek. Zorluğun yüksek olması oyundan alınacak keyfi arttıracak ve bunun bilincinde olan geliştirici firma önümüzdeki süreçte de benzer güncellemeler ile karşımıza çıkabilir. Güncelleme hali hazırda Funcon tarafından paylaşıldı.