Conan Exiles Yarı Yarıya İndirim Aldı

Popüler oyunlardan Conan Exiles şimdi Steam üzerinde oldukça avantajlı bir fiyattan satılıyor. Oyun kısa süreliğine yarı fiyatından alıcı bekliyor.

Video oyunlarına olan ilgi son yıllarda epey artmış durumda. Böylece geliştiriciler yeni oyunlar üretimini hızlandırıp pazarda daha fazla dilim elde etmek istiyor.

Geçtiğimiz yılın Mayıs ayında çıkışını gerçekleştiren Conan Exiles ilk etapta yoğun bir ilgiyle karşılandı. Şu ana kadar Steam üzerinde 22.820 kişi oyun hakkında inceleme paylaştı. Açık dünya temalı crafting Conan Exiles, özellikle zorlayıcı yapısı ve keşif unsurları ile oyuncuların iştahını kabartan cinsten bir oyun.

Conan Exiles normal fiyatı 109.00 TL idi. Pek çok oyuncu satın almak istemesine rağmen fiyatının fahişliğinden dolayı mecburen uzak duruyordu fakat artık buan gerek yok. Çünkü oyun kısa süreliğine %50 indirimle yani 54.50 TL’den satılıyor.

Bu kampanya 3 günlüğüne geçerli olacak. Ardından oyun tekrar eski fiyatından satılmaya başlayacak. Oyunun Deluxe Edition paket sürümünün de şu an %40 indirimli bir şekilde satın alınabildiğini ayrıca belirtelim.

Cevap bırakın