Cosa’dan İddialı Yeni Akıllı Termostat

Cosa, Türk kullanıcılar için ilk kez yeni nesil akıllı oda termostatı çıkarıyor. Şirket, Türkiye’nin ilk akıllı termostatını üretiyor. Bu açıdan yeni akıllı termostat önemli, özel bir niteliğe sahip.

Üretilen yeni akıllı termostat yeni nesil olup pek çok teknolojik özelliğe sahip. Uyku modu, ev modu, dış mekan modu, lokasyon modu ve haftalık zamanlama modları ile dikkat çeken ürün, klasik oda termostatlarının zorluklarından kurtulmuş bir şekilde karşımıza çıkacak.

Ürünü masa üzerinde veya duvara asılı bir şekilde kullanabileceksiniz. Ürün oldukça az enerji harcayacak. Belirtilene göre %30 kadar tasarruf sağlayacaksınız. Cihaz hem kombiler hem klimalar ile iletişim içinde çalışabilecek. Belirtilene göre hem klimaları hem kombiyi akıllandıracak.

Şirket, ürünün yakın zamanda satışa sunulacağını açıklasada tam olarak hangi tarihte satılacağını ve fiyatını açıklamadı. Büyük bir olasılıkla önümüzdeki hafta düzenlenecek olan fuarda duyurulacaktır. Cihaz hakkında detaylı bilgiler 7-10 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek olan ISK-SODEX fuarında belli olacak.

Cevap bırakın