Crysis 3 Efsanesi Büyük Bir İndirime Girdi

Crysis serisinin son oyunu Crysis 3 için büyük çaplı bir indirim gerçekleştirildi. Böylece normalde olduğundan daha uygun bir fiyattan alınabiliyor.

Crytek firması tarafından geliştirilen Crysis serisi için bu zamana kadar üç ana oyun çıktı. Crysis 3 ise bunlar arasındaki son oyundu ve final niteliğinde bir yapımdı.

Sahip olduğu grafikler ve hikayesiyle oyuncuları büyüleyen Crysis 3 oyununun çıkması her ne kadar yıllar önce gerçekleşmiş olsa da günümüzde piyasaya sürülen pek çok oyun Crysis 3’ün verdiği tadı veremiyor.

Crysis 3 fiyat olarak genellikle yüksek rakamlardan satılan bir yapım. Steam üzerindeki fiyatı da 199,00 TL olan Crysis 3, Steam platformu üzerinde kısa süreliğine yüzde 67 oranında büyük bir indirim aldı. Böylece yeni fiyatı 65 TL oldu.

Crysis 3 yapımı 15 Kasım akşamına kadar 65 TL fiyat etiketiyle satılmaya devam edecek. İndirime oyunun resmi Steam sayfası üzerinden ulaşabilmek mümkün.

Crytek firmasının kurucusu Türk ve Crysis serisi baştan sona Türkçe dublajlı olarak sunulan ender oyun serilerinden biri. Haliyle bu durum ülkemizdeki her oyuncunun mutlaka elde etmesi gereken bir deneyim sunuyor. Hala Crysis oynamayanlar için bu indirim güzel bir vesile olabilir.

Cevap bırakın