CS 1.6 Crosshair Küçültme Rehberi

Bu içeriğimizde Counter Strike 1.6 oyununda crosshair küçültmeye değiniyor, Crosshair küçültme kodunu paylaşıyoruz.

Counter Strike serisinin bir efsane haline gelmesini sağlayan en önemli oyun CS 1.6’dır. Piyasaya sürüldüğü dönemde oyuncuların dikkatini çekmeyi başaran yapım, oyuncuların uzun saatler internet kafede vakit geçirmesine neden olmuştu. Günümüzde yerini CS Go’nun aldığı video oyunu buna rağmen unutulmamıştır ve hala pek çok oyuncu CS 1.6’yı açıp oynamaktadır.

Counter Strike 1.6 video oyununda CS GO oyununda olduğu gibi kendinize özel crosshair ayarlamanız mümkün değildir. Crosshairınızın rengini değiştirip, küçük veya büyük yapabiliyorsunuz. Ancak kimse büyük crosshair kullanmak istememektedir çünkü küçük crosshairin kullanması kolay olup vuruşunuzu iyileştirmektedir.

CS 1.6 crosshair küçültme nasıl yapılır?

İlk olarak CS 1.6 video oyununu çalıştırınız ve ardından konsolu açınız. Sonrasında aşağıda vermiş olduğumuz dört kodu tek tek yazdığınız zaman crosshairınızın küçüldüğünü görebilirsiniz.

 “cl_dynamiccrosshair 1” yazın

“+duck” yazın

“cl_lw 0” yazın

“-duck” yazın

Counter Strike serisi hakkında

Seri için piyasaya sürülen son oyun 2012 yılında çıkan Counter Strike Global Offensive olup, günümüzde en çok oynanan CS oyunu da yine CS GO’dur. CS 1.6 ise özellikle bir dönem çok fazla oynanan ve efsaneler arasına girmeyi başaran bir yapımdır.

Cevap bırakın