Darwin Project Artık Ücretiz Olarak Oynanabiliyor

Geçtiğimiz ay piyasaya sürülen Darwin Project için şimdi büyük bir fırsat başladı. Oyun Steam üzerinde artık ücretsiz olarak oynanabiliyor.

Darwin Project ilk piyasaya sürüldüğünde büyük umutlarla gelmişti. Son zamanlarda inanılmaz bir ilginin olduğu Battle Royale akımının da temsilcilerinden biriydi. Fakat geliştirici ekip istediği başarıyı elde edemedi.

Bazı sunucuların boş kalması üzerine Darwin Project geliştiricisi pek çok farklı geliştiricinin de daha önce başvurduğu bir yola başvurdu. Normalde Steam üzerinden 15 USD fiyat etiketi ile satışa sunulan oyun, hali hazırda ücretsiz olarak oynanabiliyor.

Oyunun Steam sayfasına girdiğinizde normalde fiyat etiketi yazarken şu an Oynaması Ücretsiz yazmakta. Söz konusu butona tıklayarak indirme işlemini başlatabilir ve ardından oyuna girebilirsiniz.  Oyunun şu an erken erişim aşamasında olduğunu da ifade edelim. Tam sürüm çıktığında tekrar ücretli hale gelebilir.

Darwin Project Sistem Gereksinimleri

  • CPU: Çift çekirdekli 2.4 GHz ve üzeri çekirdek hızına sahip  işlemci
  • GPU: NVIDIA GTX 660 ve üzeri DX 10 grafik kartı
  • RAM: 4 GB
  • Depolama Alanı: 6 GB boş alan gerekir
  • İşletim Sistemi: 64 Bit Windows 7 işletim sistemi

Oyunun sistem gereksinimleri içerisinde bulunduğumuz teknolojiye bakacak olursak son derece makul. Ortalama ve üzeri tüm bilgisayarlarda rahatlıkla çalıştırılabilecek bir oyun.