Dead or Alive 6 Sistem Gereksinimleri Netlik Kazandı

Heyecanla beklenen Dead or Alive 6 oyununa dair yeni bir gelişme yaşandı. Oyunun minimum ve önerilen sistem gereksinimleri belli oldu. 

PC platformu için sistem gereksinimleri duyurulan Dead or Alive 6 büyük bir heyecanı da beraberinde getiriyor. KOEI Tecmo’nun geliştirip yayınladığı oyunun sistem gereksinimleri, resmi Steam sayfasından paylaşıldı. Oyunu minimum grafik ayarlarıyla oynayabilmek için şöyle bir sisteminizin olması gerekiyor:

Minimum sistem gereksinimleri:

  • İşlemci: Intel Core i5 4690 veya dengi
  • RAM: 8 GB
  • Grafik Kartı: NVIDIA GeForce GTX 770 veya dengi
  • Depolama Alanı: 50 GB boş alan 

Oyunun önerilen sistem gereksinimleri de duyuruldu. Yüksek grafik ayarlarında oynayabilmek için en az Intel Core i7 8700 veya seviyesinde işlemciye, 16 GB RAM’e, NVIDIA GTX 1060 grafik kartına ihtiyacınız var. Önerilen sistem gereksinimleri büyük olasılıkla 1080p çözünürlükte 60 FPS ve üzerinde oyun oynamak için oluşturuldu. Yine de önerilen sistem gereksinimlerinin özellikle RAM ve işlemci tarafında oldukça yüksek olduğunu söylemek mümkün. 

Dead or Alive 6 oyunu 1 Mart 2019 tarihinde resmen çıkışını gerçekleştirecek olup oyunun PC’de nasıl bir performans sunacağı büyük merak konusu. Bekleyip göreceğiz.

Cevap bırakın