Doom Eternal Hakkında Dikkat Çeken İndirim!

Popüler video oyunlarından Doom Eternal ile ilgili olarak Steam platformunda dikkat çekici bir indirim uygulanarak oyun normalde olduğundan çok daha uygun bir fiyata inmiş durumda.

Doom serisi oyun dünyasında önemli bir yere sahip olan serilerden biridir ve Doom Eternal oyunu da seri için uzun süre beklenen ve çıktıktan sonra büyük bir ilgiyle karşılanan bir oyun olmuştu. Ancak Dolar kuru nedeniyle Steam platformundaki oyunlar epey zamlanmıştı. Bu nedenle Doom Eternal’i henüz oynayamayan oyuncular yüksek fiyat nedeniyle biraz uzak duruyordu ancak artık buna göre yok zira oyun için büyük çaplı bir indirim gerçekleştirildi ve böylece normalde olduğundan çok daha cazip bir rakamdan satın alınabiliyor.

Doom Eternal fiyatı 87,25 TL’ye indi!

Steam mağazası üzerindeki normal fiyatı 349,00 TL olan Doom Eternal için %75 oranında muazzam bir indirim uygulandı ve böylece oyunun fiyatı kısa süreliğine 87,25 TL’ye indi. Gerçekleştirilen indirim fırsatı 29 Mayıs akşamına kadar geçerliliğini koruyacak olup böylece oyuna normalde olduğundan çok daha uygun bir fiyattan erişebiliyorsunuz.

Doom Eternal oyununu satın aldıktan sonra oyun Steam kütüphanenize eklenecek ve dilediğiniz zaman birkaç tıklama ile kolayca sisteminize indirip oynamaya başlayabileceksiniz.

Cevap bırakın