Drug Dealer Simulator Çıkıyor

Steam’de yakında Drug Dealer Simulator dönemi başlayacak. Açıklanana göre Drug Dealer Simulator, 16 Nisan 2020 tarihinde PC platformu için çıkış yapacak.

Video oyunu platformları arasında özellikle PC geliştiriciler tarafından daha çok tercih edilen bir alan. PC oyuncularının sayı olarak daha fazla olması ve imkanlar PC platformuna oyun çıkarmayı biraz daha uygun bir hale getiriyor. Drug Dealer Simulator yapımı da 16 Nisan 2020 tarihinde PC platformu için çıkış yapacak bir oyun olacak. Oyun Steam üzerinden yayınlanacak.

Drug Dealer Simulator içerisinde bir uyuşturucu satıcısını kontrol etmektesiniz. Küçük kirli bir apartman dairesinde başladığınız oyunda zamanla suç imparatorluğu oluşturmaya çalışacaksınız. Para ve güç kazandıkça attığınız adımlara, sergilediğiniz eylemlere göre dost veya düşman kazanıyorsunuz.

Drug Dealer Simulator yapımı Türkçe dil desteğiyle gelecek. Hem arayüz hem alt yazı desteği sunacak. Ancak Drug Dealer Simulator, konusu ve sakıncalarından dolayı oynanması yasaklanan oyunlar arasına da girebilir doğrusu.

Cevap bırakın