Dying Light DLC’sinin Çıkış Tarihi Belli Oldu

Yeni Dying Light ek içeriğinin ne zaman çıkış yapacağı sonunda net olarak belli oldu. İşte habere dair ayrıntılar…

Video oyunu kategorisinde yeni gelişmeler yaşanıyor. Techland tarafından geliştirilen Dying Light için bir süredir yeni bir DLC hazırlanmakta. Hellraid ismi verilen DLC’nin ilk duyurusu Mayıs ayı içerisinde gerçekleştirilmiş ve oyuncular heyecanlanmıştı. Şimdi de oyunun hangi platformlar için hangi tarihte çıkış yapacağı belli oldu.

Dying Light Hellraid ilk olarak 23 Temmuz 2020 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek olup oyun Xbox One, PC ve PlayStation 4 için 9.99 Dolar fiyat etiketi ile çıkacak.

Hellraid ile birlikte oyuncular tamamen yeni bir oyun moduna erişecek ve Dying Light’ı tamamen farklı bir şekilde deneyimleyebilecekler. Ortaçağ döneminden kalma kılıç, baltalarla yeni şeytanı düşmanları yenmeye çalışacaklar. Becerilerinizi kanıtlayarak ilerlemeye çalışacağınız oyunda ek ödüller kazanabilmek için primler alacak ve yeni silahlar elde etmeye çalışacaksınız.

Oyunda isterseniz tek başınıza oynayacak isterseniz de bir grup oluşturup grubunuzla birilkte oynayabileceksiniz. Meydan okumalar grubunuzdaki kişi sayısına ve toplam gücünüze göre değişkenlik gösterecek.

Cevap bırakın