Dyson Purifier Hot+Cool Formaldehyde İncelemesi

Bu yazımızda Dyson Purifier Hot+Cool Formaldehyde ürünü hakkında bilgiler veriyoruz. İşte konuya ilişkin detaylar…

Dyson Purifier Hot+Cool Formaldehyde ürününün temel özelliği sessiz çalışması ve kapsamlı hava temizleme özelliği sunması olup, kapalı alanda gözle seçilemeyen ultra ince partiküllerin temizlenmesini sağlamaktadır. Hava temizleyici özelliğine sahip olan ürün, formaldehiti algılayıp yok etmekte.

İç mekanda yer alan alerjenik maddeleri tespit edip HEPA 13 standartında filtreleme yaparak yakalıyor ve ortamın arındırılmasını sağlıyor. Ürünün hem serinletme hem ısıtma özelliği bulunmakta olup sahip olduğu Air Multiplier teknolojisi ile odayı hedef sıcaklıkta tutabilmekte.

Dyson Purifier Hot+Cool Formaldehyde diğer hava temizleme cihazlarına ek olarak katı hal formaldehit sensörü ile formaldehit moleküllerinin 0.1 mikrondan 500 kat kadar küçük olanlarını tespit edebilmek maksadıyla elektrokimyasal hücreden faydalanmaktadır. Dakikada 2200 litre hava geçiren temizleyici, dakikada cihazdan geçen 2200 litre havanın 0.4 litresinden daha azının kaçırılmasını sağlamakta olup böylece normalde olduğundan 10 kat daha temiz bir hava elde edilebilmesine imkan tanımaktadır.

Akıllı telefonunuza iOS ve Android cihazlarından indirebileceğiniz Dyson Link isimli yazılım ile kontrol edebileceğiniz bir ürün olan Dyson Purifier Hot+Cool Formaldehyde sesli olarak da kontrol edilebilmekte olup, genel itibariyle beklentilerinizi karşılayabilecek iddialı bir ürün olarak öne çıkmaktadır.

Cevap bırakın