En Fazla RAM Bulunan Telefon Modelleri

Yeni içeriğimizde en çok RAM’e sahip olan akıllı telefon modellerinin neler olduğu konusuna değinmekteyiz. İşte detaylar…

Akıllı telefon teknolojisi günümüzde son derece gelişmiş olup, özellikle donanımsal anlamda son derece güçlü modeller görmekteyiz. Şu an piyasada 12 GB RAM ve üzeri donanımlara sahip adeta bilgisayarlarla yarışır seviyede akıllı telefonlar bulunuyor. Peki en yüksek RAM donanımlarına sahip akıllı telefonlar hangileri? Buna dair bir liste hazırladık. Listemizde ülkemizde satışı olmayan akıllı telefonlara ise yer vermedik. İşte enlerin telefonları :

Galaxy Z Fold 2

Snapdragon 865+ işlemciyle çalışan akıllı telefon modeli 12 GB RAM kullanmakta olup katlanabilir yapısı ile öne çıkan bir akıllı telefondur.

OnePlus 8 Pro

Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen akıllı telefonda Snapdragon 865 işlemci ve 12 GB RAM bulunmakta olup son derece güçlü bir akıllı telefon olarak öne çıkıyor. AMOLED ekran yapısı kullanan akıllı telefonda dörtlü arka kamera yapısı kullanılmakta.

Galaxy S21 Ultra

12 GB RAM donanımına sahip olan Galaxy S21 Ultra akıllı telefonu kamera tarafındaki güçlü özellikleriyle de öne çıkan bir cihaz, hem yüksek RAM donanımı hem de kaliteli bir kamera performansı sunabilen ürün bu bağlamda Samsung’un önemil akıllı telefon modellerinden biridir.

Reno 3 Pro

Cihazda 12 GB RAM bulunmakta olup, en yüksek RAM donanımına sahip akıllı telefonlardan biridir. İlk olarak 2019 yılının Aralık ayında piyasaya sürülen akıllı telefon modeli serinin en yeni üyesi olmamasına rağmen yüksek RAM seviyesi sayesinde bu listede yer almayı hak ediyor.

Galaxy Note 10 Plus

Bu model de aslına bakarsanız yeni sayılmaz çünkü 2019 yılının Ağustos ayında piyasaya sürüldü. Cihazda 12 GB RAM bulunuyor. Daha sonra çıkan Galaxy Note 20 Ultra modeli ise 8 GB RAM kullanmakta idi.

Cevap bırakın