En İyi Tank Oyunları

Yeni yazımızda tank oyunları arasından en iyi olan yapımlara değiniyoruz. İşte en iyi tank oyunları…

Red Orchestra 2

Dilerseniz tank kullanarak dilerseniz de yaya olarak hareket etme seçeneği sunan video oyununda tank seçeneğini seçerseniz stratejik düşünmeniz önem arz eder. Çünkü düşmanın da bir hata yaptığınız zaman sizi yok edebilecek güçlü tankları bulunuyor. Bu bağlamda büyük bir gerçekçilik sunmakta olan video oyunu, tank temalı bir oyun oynamak isteyenler için tercih edilebilecek harika bir seçenek olarak öne çıkmaktadır.

War Thunder

Komuta edebileceğiniz çok sayıda araca sahip olan en iyi tank oyunlarından biridir. Tankın yanında gemiler ve uçaklar için de erişiminiz bulunmaktadır. İyi bir savaş taktisyeni olmanızın da önem arz ettiği yapım, aynı zamanda ücretsiz bir şekilde oynanabilmektedir.

World of Tanks

Kontrol etmekte olduğunuz çok sayıda araç ile beraber World of Tanks yapımı çok yönlüdür ve savaşa her seferinde yeni bir yaklaşım sergilemenize imkan sağlamaktadır. Tank savaşı kategorisinde oldukça başarılı olan oyunda çok sayıda farklı tankla savaşlara katılabilir ve diğer tankları ortadan kaldırabilirsiniz.

Steel Armor: Blaze of War

Orta doğuda geçmekte olan video oyununda iki tank bulunmakta olup bu da onu öne çıkaran temel unsurdur. Seçmiş olduğunuz aracı çalıştırabilmek için pek çok farklı unsur bulunmaktadır. Bu yüzden savaş alanlarında düşman tankları ile savaşıyor hissini alabiliyorsunuz.

Panzer Corps

Sıra tabanlı zorlu bir strateji oyunu olarak öne çıkmakta olan Panzer Corps yapımı, savaşta uygun bir biçimde konuçlandırmak üzere emrinizde yüzlerce farklı askeri birimi veriyor. Her biri bir bütün olarak oyun içerisinde önemli bir etkiye sahip olabilen ek unsurlarca tanımlanmaktadır. Tamamlayabileceğiniz çok sayıda görevin bulunduğu video oyununu mutlaka denemenizi öneririz.

Heroes and Generals

Gerçekçilik ve vahşi savaş atmosferine odaklanmakta olan zorlayıcı bir deneyim ortaya koyan Heroes and Generals video oyunu, İkinci Dünya Savaşı temalı bir video oyunudur. Teknik ayrıntılardan ziyade her yeri havaya uçurmak isteyen oyuncular için daha uygun bir yapımdır.

Sprocket

Detaylı bir tank oyunu olan Sprocket içerisinde tankın gövdesi, motoru, ateşleme mekanizmaları v.b. kendiniz tasarlıyorsunuz. Geliştiriciler bu hususta sarfettikleri çaba ile açıkçası takdiri hak ediyorlar zira gerçekçi bir tank simülasyonu sunabilmek için ellerinden geleni yapmışlar.

Cevap bırakın