En Ufak Telefon Olan Palm 3.3 Piyasaya Sürüldü

Bir süredir beklenen Palm 3.3 akıllı telefonu resmen piyasaya sürüldü. Söz konusu cihaz dünyanın en ufak ekranlı akıllı telefonu olma yetisini taşıyor.

Günümüzde akıllı telefonlar genellikle son derece büyük ekranlara sahip ancak Palm 3.3 bu doğrultuda epey önemil bir istisna. Akıllı telefonların ekranlarının son dönemde iyice büyümesine inat cihaz son derece ufak bir ekrana sahip.

Palm 3.3 modelinin ekran boyutu yalnızca 3.3 inç olup bu günümüz telefonlarıyla kıyaslanamayacak derecede düşük. Palm bu telefon ile büyük ekrandan bıkan, daha ufak, kolay taşınabilen bir telefon isteyenler için fırsat oluşturuyor.

Palm 3.3 akıllı telefonunda HD çözünürlükte ekran bulunuyor ve cihaz Snapdragon 435 işlemciyle çalışıyor. 3 GB RAM’e sahip olan akıllı telefonun 32 GB arttırılabilir hafızası bulunuyor. Üründe kamera olarak 12 Megapiksellik f/2.0 diyafram açıklığında arka kamera bulunuyor ve ön yüzünde de 8 Megapiksellik f/2.0 diyafram değerinde selfie kamerası yer alıyor.

Toplam 800 mAh bataryaya sahip olan ürünün batarya değeri son derece düşük dursada giriş seviyesi özelliklere sahip olduğu ve ekranının epey ufak olduğu unutulmamalı. Cihazın yazılımsal açıdan Android Oreo işletim sistemiyle çakış yapacağını da belirtelim.

Cevap bırakın