Euro Truck Simulator 2 Oyununda Büyük Oranda İndirim Meydana Geldi

Video oyunu dünyasında, özellikle de ülkemizde son derece sevilen bir oyun serisi olan Euro Truck Simulator’ın en çok oynanan oyunu Euro Truck Simulator 2, bir kez daha indirime girdi.


Steam platformu günümüzde oldukça fazla indirim sunmaya ve böylece oyuncuları bünyesinde tutmaya çalışmaya devam ediyor. Euro Truck Simulator 2, bundan uzun süre önce piyasaya sürülen bir oyun olmasına rağmen hala son derece popüler.


Euro Truck Simulator 2 ,şimdi Steam üzerinde yeni bir indirim daha aldı. Hafta Boyunca indirimi alan Euro Truck Simulator 2, 27 Mayıs gecesine kadar normalde olduğundan çok daha uygun bir fiyattan satın alınabilecek. Normal fiyatı 39,00 TL olan oyun, aldığı %75 oranında dev indirimle birlikte 9,75 TL oldu.


Euro Truck Simulator 2 oyunu için aynı zamanda pek çok DLC içerğinin de piyasaya sürülmüş olduğunu ve hali hazırda bunların da büyük indirimlerle satıldığını belirtelim. Örneğin Euro Truck Simulator 2 – Road to the Black Sea, Euro Truck Simulator 2 – Beyond the Baltic Sea ve Euro Truck Simulator 2 – Special Transport bunlar arasında dikkat çekenler.


Steam üzerinde yapılan 132 bin incelemede genel olarak son derece olumlu notu almayı başaran oyun 12 Ekim 2012 yılında çıkışını gerçekleştirdi. SCS Software tarafından geliştirilen oyun yine aynı tüzel kişilik tarafından yayınlanmıştı.


Cevap bırakın