Everest Rampage KB-R04 İncelemesi

Everest tarafından üretilen Rampage KB-R04 oyuncu klavyesini sizler için detaylı bir şekilde inceliyoruz.

Oyuncu klavyeleri günümüzde oldukça revaçta. Everest Rampage KB-R04’te oyuncular için profesyonel çözümler sunmaya yönelik bir klavye.

Klavye her ne kadar beyaz olarak lanse edilsede aslında gri renklere sahip. Ürün resimlerde plastik gibi gözüküyor ancak üst kısmı metal. Alt kısmı ise plastik. Metal bir ürün olduğu için diğer klavyelere nazaran epey ağır.

Ürünün klavye tuşları oldukça dayanıklı ve kullanım ömrü uzun. Kolay kolay yerinden çıkmıyor. Klavyelere led ışıklandırma da yapılmış ve bu ışıklandırmaları dilediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz.

Ürünün alt kısmında oyuncuların elini koyabilmeleri için özel yumuşak bir alan yapılmış.

Cihaz genel itibariyle oldukça dayanıklı ve sağlam bir ürün. Kabloları da kolay kolay kopacak türden değil. Kaliteli malzemeden iyi bir işçilikle yapılmış. Fiyatı 120 TL civarında.

SONUÇ

Her ne kadar oyuncular için özel üretim olsada bir klavye için yazabilecek pek bir şey açıkçası yok. Genel itibariyle incelememiz sonucu kaliteli ve kullanışlı bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Bu da zaten oldukça önemli bir unsur. Ürün kaliteli ve tasarımsal olarak güçlü yapısı ile fiyatını hakediyor.

 

Cevap bırakın