Fable 4 Hakkında Heyecan Verici Gelişme!

Bir süredir merakla beklenen Fable 4 oyununun çıkış sürecine ilişkin yeni gelişmeler yaşandı. Fable 4 çok yakın bir zamanda resmen çıkışını gerçekleştirecek.

Fable 4 oyunu hem konsol hem de PC platformu için çıkışını gerçekleştirecek olup bir süredir ne zaman çıkış yapacağı merak konusuydu. Oyun E3 2019 etkinliği sırasında resmi olarak tanıtılacak. Çıkışının da yine etkinlikten kısa bir süre sonra gerçekleşmesi bekleniyor.

Henüz bu konuda resmi bir açıklama bulunmadığı için ele alınabilecek bir gün bilgisinin bulunmadığını belirtelim. Ancak E3 2019’un bu oyun için önemli bir bitiş çizgisi olduğunu söylemek mümkün.

Geliştirici firma Playground Games, bu tarz oyunlar konusunda tecrübeli bir marka ve Fable 4 oyunuyla da oyuncuları etkilemesi bekleniyor. Playground Games’in bir süredir RPG kategorisinde çok güçlü bir oyun ortaya koymak istediği biliniyor. Bunu fable 4 ile gerçekleştirip gerçekleştiremediğini ise zaman gösterecek. Gelişmelerin takipçisi olacağız. Önümüzdeki günlerde oyunun içeriğine dair detayları da sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Cevap bırakın