Facebook Messenger’a 3 Yeni Sekme Geldi

Facebook’un yapmış olduğu son açıklama ile Facebook Messenger kullanıcıları hızlı mesajlaşma konusunda artık daha verimli bir şekilde sohbet edebilecekler.  Facebook yetkilileri tarafından yapılan  açıklamalar sonucu Facebook Messenger uygulamasını için hızlı mesajlaşmanın sağlanması amacı ile  hızlı bir arayüz hizmeti Kullanıma sunulacak.

Facebook Messenger Uygulamasındaki Yenilikler

Facebook Messenger uygulamasının daha kolay ve daha kullanışlı bir şekilde  kullanılmasını sağlamak isteyen ve bu yönde çalışmalarına devam eden Facebook sosyal medyadaki en etkin uygulamalarından biri olan Facebook Messenger uygulamasında yapacağı yeni güncellemenin ardından tasarım ve işlevsellik olarak büyük gelişmelere  imza atacak. İlk olarak Facebook Messenger yeni özellikler ile ana sayfası daha güzel bir görünüme kavuşturulacak. Bunun haricinde mesajlaşma uygulamasında yapılan yenilikler ile hem uygulama daha kolay bir şekilde mesajlaşma imkanı sağlanacak hem de uygulama farklı bir havaya bürünecek. Facebook Messenger uygulamasını altına eklenecek olan görev çubuğu ile kullanıcılar için hızlı arama kişiler kamera tuşu ve anında oyun opsiyonlarına  basit ve kısa bir şekilde ulaşmak mümkün olacak.  Facebook Messenger kullanıcılarının kendi aralarında daha kolay bir şekilde mesajlaşabilmesi için aktif olan arkadaş listesine direkt olarak ulaşabilmeyi sağlayan yeni bir sekme de uygulamayı eklenecek.

David Marcus Açıkladı

Facebook yetkilisi olan David Markus Facebook Messenger uygulaması kullanıcılarına sunacakları Facebook Messenger özellikleri için Messenger’a çok önem verdiklerini,  Bu yüzden bu uygulamayı tüm kullanıcılar ve işletmeler ile bağlantı kurabilmek için kusursuz bir iletişim merkezine  çevirmek için yeniden düzenlediklerini ifade etti. Uygulamanın  güncelleme sonrası yenilenecek olan ana ekranında mesajlar, etkin üyeler ve gruplar için en üst kısımda üç yeni sekmenin olacağı açıklandı. Bunların  haricinde yakın zamanda discover  adı verilecek keşfet sekmesi de uygulamaya eklenecek. Bu  sayede kullanıcılar sosyal medyada gözden kaçırdıkları konulardan da haberdar olabilecekler. Facebook Messenger uygulamasında yapılan bu değişiklikler ile  kullanıcılar daha basit bir şekilde iletişim kurabilme imkânına sahip olacaklar.  bütün bu özelliklere sahip olan son güncelleme bu hafta içerisinde bütün dünyada iOS ve Android platformları için yayınlanacak.

Cevap bırakın