Facebook Yeni Güncellemeler Yolda

2004 yılında yolculuğuna başlayan Facebook, bünyesinde o yıllardan bu yana çok çeşitli değişiklikler gerçekleştirdi. Sürekli olarak daha iyiyi ve güzeli hedefleyen güncellemeleri ile kullanıcılarına birçok seçenek ve kolaylık sağlayan Facebook her geçen gün artan kullanıcı kitlesi ile yolculuğuna devam ediyor.

Kullanıcı hacmi gün be gün artan Facebook, kullanıcılarına daha iyi bir hizmet sunabilmek için düzenli olarak güncellemeler gerçekleştiriyor. Facebook güncelleme sorunu yaşayan kullanıcılarından aldıkları geri dönüşleri asla cevapsız bırakmayan internet sitesi, hızlı bir şekilde aksiyon alarak güncellemelerde oluşan tüm hataları düzeltiyor ve kusursuz hizmet politikasını devam ettiriyor.

Yorumları Sadece Beğenmek Yerine Emojiler İle Tepki Verebileceksiniz!

Kızdığınız bir yoruma kızgın emojinizi bırakarak tepkinizi göstereceksiniz. Kahkahalarla güldüğünüz kankanızın yorumuna gülen surat bırakarak o yorumun sizi ne kadar eğlendirdiğini paylaşabileceksiniz.

Emojiler tepkilerimizi, duygu ve düşüncelerimizi internette paylaşmanın bir diğer yolu haline geldi. Kullanıclar Facebook güncelleştir seçeneği ile yeni güncelemelerden yararlanabilecek. Duygu ve düşüncelerini ifade ettikleri emojileri de artık yorumlar üzerinde kullanabilecekler. Emojiler artık hayatımızın bir parçası haline gelmiş durumda. Facebook’ta paylaştığınız bir fotoğrafın altında arkadaşlarınız tarafından bırakılan yorumlara ifade bırakmak çok eğlenceli olmaz mı? Facebook’un yeni güncellemesi ile artık bu mümkün olacak. Beğenmediğiniz bir yorumu kızgın emoji ile protesto edebilecek, beğendiklerinize uygun emojiler ile tepkinizi gösterebileceksiniz.

Emojiler ile yorumlara tepki vererek Facebook kullanmayı çok daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Özellikle grup sayfalarında binlerce yorum görüyoruz. Bu binlerce yorum arasında bizi kızdıran veya güldüren birçok yoruma rastlamak mümkün oluyor. Bu yorumlara Facebook sayfasını güncelleme işlermini gerçekleştirmiş olan herkes emojiler ile artık tepkisini gösterebilecek.

Yorumlarda Emoji Nasıl Kullanılır?

Yeni güncelleme ile mümkün olan yorumlarda emoji özelliğini kullanmak oldukça basit. Facebook’un gönderiler kısmında beğen seçeneğine uzun süreli basıldığında çıkan emoji ile ifade bırakma şimdi yorumlar kısmında da mümkün olacak. Gönderilerdeki gibi aynı şekilde çalışacak olan bu sistemde kişilerin yorumlarına kahkaha, kızma, şaşırma ve kalp gibi seçenekler bırakabileceksiniz.

Cevap bırakın