Fallout 4 Bir Süreliğine Yarı Yarıya İndirimli Satılıyor!

Fallout serisinin en çok sevilen oyunlarından biri olan Fallout 4, Steam üzerinde kısa bir süreliğine oldukça uygun bir fiyattan satılıyor. İşte detaylar…

Oyun dünyasında bazı oyunlar var ki ne kadar zaman geçerse geçsin her zaman efsane olarak kalacaktır. Fallout serisi de bu kefeye konulabilecek video oyunu serilerinden biridir. Özellikle Fallout 4 oyunu serinin şahlanmasını sağlamıştı.

Fallout 4 piyasaya sürüldüğünde çok büyük bir ilgiyle karşılandı ve beklentileri boşa çıkarmadı. Aslına bakarsanız oyunun çıkışının üzerinden uzun bir zaman geçti ancak hala özellikle yüksek fiyatından ötürü oynayamayan pek çok oyuncu mevcut. Ancak artık oynamayanlar da oynayabilecek çünkü oyun aldığı yeni indirimle beraber son derece makul bir fiyattan satılmaya başlandı.

Kampanyaya giren Fallout 4 GOTY sürümü, normal fiyatı olan 266,00 TL yerine aldığı %50 indirimle 133,00 TL’den satılıyor. Böylece oyunu yarı fiyatına bir rakamdan satın alabilmektesiniz.

GOTY sürümünün Fallout 4’ün yalın halinden farklı olduğunu da belirtelim. GOTY bir paket olup hem oyunun yalın halini hem de oyun için çıkan tüm ek içerikleri kapsamaktadır. Dolayısıyla Fallout 4’ü doyasıya oynamak isteyen biri GOTY sürümünü almalıdır.

Kampanya iki gün geçerli olacak ve oyun ardından tekrar eski fiyatına dönecek.

Cevap bırakın