Far Cry Primal İncelemesi

Far Cry Primal Oyunu Kim Tarafından Ortaya Çıkarılmıştır?

Far Cry Primal oyunu belki de geçmişi yansıtan en güzel oyunlar arasında yer almaktadır. Bu oyunun kim tarafından üretildiğine bakılacak olur ise Ubisoft tarafından ortaya çıkarılmıştır. Ubisoft zamanında bir çok oyun ortaya çıkarmıştır ve Far Cry Primal oyunu da bu oyunların serilerinden biridir. Diğer oyunları tema olarak ok farklıdır ve aslında bu oyun ile geçmişe çok güzel bir şekilde geri dönüş yapılabileceğini ve geçmişte ki izleri de katarak oyunlara renk verilebileceğini de herkese göstermiş oldu. Değişik bir oyun ortaya çıkarmak isteyen bu yapımcı , kullandığı bu Taş devri teması ile de oldukça cesur bir karar aldığını da herkese göstermiş oluyor.  Far Cry Primal oyunu çok güzel bir hikayeden oluşmuştur.

Far Cry Primal Oyunu Hayvan Efendisi Bölümünde Yer Alan Hayvanlar

Far Cry Primal oyunu içinde bazı bölümler yer almaktadır ve detaylı olarak yukarıdaki yazımız da bu bölümlere yer verdik. Bu oyun içerisinde yer alan bölümler içinde yer alan Hayvan efendisi bölümü ise size en çok yardımı sağlayacak ve en çok özellik barındıran kısım olarak karşınıza çıkıyor. Burada gerçekten değerli ve gücünüze güç katacak özellikle iki hayvan yer almaktadır ve bu hayvanlara sahip olarak ta amacınıza bir adım daha yaklaşmış olacaksınız.

Bu hayvan efendisi bölümünde yer alan hayvanlar;

  1. Hayvan Efendisi Bölümü Baykuş Hayvanı:

Far Cry Primal oyunu hayvan efendisi bölümü içinde yer alan hayvan efendisi bölümünde belki de en önemli özelliklere sahip hayvan baykuş olarak karşınıza çıkar. Bu baykuş hayvanının özelliklerinden de bahsedilecek olur ise ana kahramanımızın iki tane gözünün olmasına yardımcı oluyor. Bu kuş, tehlikelere karşı korur ve gökyüzünde yer alan olası tehlikelere karşı sizin için gözcülük yapar ve sorun olması durumun da sizi bu tehlike konusunda haberdar eder. Bu baykuşa sahip olarak iki göze sahip olabilir ve düşmanlarınızdan çok rahat bir şekilde haberdar olabilirsiniz. Ayrıca puanınız ne kadar yüksek olur ise baykuşunuz da o kadar uzun mesafeye bakabilecek ve size bir çok savaş tekniği konusunda da yardımcı olabilecektir.

  1. Hayvan Efendisi Bölümü Kaplan Hayvanı:

Far Cry Primal oyunu hayvan efendisi bölümü içinde yer alan hayvan efendisi bölümünde bulunan en önemli özelliklere sahip ve gücünüze güç katacak ikinci hayvan ise kaplandır ancak kaplan da dikkat etmeniz gereken bir ayrım var. Bu kaplanlar arasında dişli kaplanlar konusunda temkinli davranılmalı ve diğer kaplanların ise bir çok alan da daha dengeli bir şekilde davranış ta bulunduklarını bilmeniz gerekiyor.

 

 

Far Cry Primal Oyunu İçerisinde Hangi Modlar Yer Alır?

Far Cry Primal oyunu hakkında çok detaylı bilgiler verildi ve bu bilgilere ek olarak oyun içerisinde hangi modların olduğu hakkında da bilgi vererek bu konuda bilgilenmenize yardımcı olalım. Oyun içerisinde bir çok mod olmasına rağmen en bilindik iki mod yer almaktadır. Bunlardan kısa bir şekilde bahsedecek olur isek;

  1. Far Cry Primal Oyunu Avcı Modu:

Bu avcı modu içerisinde hayvanlarımızdan baykuşun özellikleri yer almaktadır. Bu mod aktif hale getirildiği taktir de çok uzak mekanlar da bile yer alan düşmanları ya da diğer tehlikeleri çok rahat bir şekilde görebileceksiniz. Diğer olumlu bir özellik ise baykuş hayvanı aktif iken bile bu avcı modunu çok rahat bir şekilde kullanabileceksiniz.

  1. Far Cry Primal Oyunu Dedektif Modu:

Far Cry Primal oyunu dedektif modu da bulunmaktadır ve bu modun özellikleri hakkında bilgi verilecek olur ise bir çok alanda işe yarıyor. Çevreniz de gizlenmiş bir şekilde bulunan bir çok izi anında görmenize yardımcı oluyor ve çevreniz de yer alan gizli kaynakların da yerini bulmanız konusunda size yol gösteriyor. Bu dedektif moduna sahip olmanız bir çok izi de kolay bir şekilde bulmanız konusunda size yardımcı olmayı amaçlıyor. Bu iki mod oyunu çok daha eğlenceli bir şekilde oynamanızı sağlar ve bu şekilde değişik modlar deneyerek sürekli yeni deneyimler elde edebilirsiniz.

Cevap bırakın