FAR: Lone Sails Yarı Yarıya İndirime Girdi!

Sevilen oyunlardan FAR: Lone Sails hakkında önemli bir kampanya başladı. Oyun kısa bir süreliğine yarı yarıya indirim aldı.

FAR: Lone Sails geçtiğimiz yıl piyasaya sürüldü. Sahip olduğu fantastik müzikler, macera öğeleri ve atmosferik tavrıyla oyuncuların beğenisini kazanmayı başardı.

Steam üzerinde oyun hakkında bu zamana kadar neredeyse 4000 oyuncu incelemede bulundu ve genel derecelendirme Çok Olumlu düzeydeydi. Oyun yoluna dolu dizgin devam ederken şimdi büyük bir indirim aldı.

Gerçekleştirilen indirime oyunun resmi Steam sayfası üzerinden ulaşılabilmekte olup indirim oranı %50 seviyesinde. Böylece oyunu yarı fiyatına satın alabiliyorsunuz.

Normal koşullarda 25 TL’den satılan oyun şimdi aldığı %50 indirimle birlikte 12,50 TL ödenerek satın alınabilmekte. Kampanya 26 Ağustos akşamına kadara geçerliliğini koruyacak. Eğer şu sıralar bu tarz bir oynamak isterseniz bu kampanyayı kaçırmamanızı öneririz.

Oyunun ek paketlerinin de bulunduğu içerikte de büyük oranda indirimin söz konusu olduğunu belirtelim. Ona da yine FAR: Lone Sails resmi Steam sayfası üzerinden ulaşmanız mümkün.

Cevap bırakın