FIFA 23 Futbol Oyunu Tutkunları İçin İndirime Girdi!

Popüler video oyunlarından FIFA 23 hakkında oyuncuları epey heyecanlandıracak bir gelişme yaşandı. Oyun %70 oranında indirim aldı.

FIFA ismiyle son kez çıkmış olan yeni EA Sports oyunu FIFA 23, bu bağlamda bir devrin sonu ve bu da onu ayriyeten önemli kılıyor. Son gelişmeler ise sevilen oyunun büyük bir indirim alarak oldukça cazip bir fiyattan satıldığı yönünde!

FIFA 23 için %70 indirim fırsatı!

Pek çok indirim fırsatı ile oyuncuların yüzünü güldüren Steam platformunda bu sefer de FIFA 23 oyunu büyük bir indirime girdi. Normal fiyatı 699,99 TL olan FIFA 23 için %70 oranında indirim uygulandı. Böylece oyunun yeni fiyatı 209,99 TL’ye düşmüş durumda. Gerçekleştirilen indirim fırsatı 29 Mayıs akşamına kadar geçerliliğini sürdürecek olup, böylece oyuncular FIFA 23’ü normalde olduğundan çok daha uygun bir fiyattan edinebilir.

FIFA 23 nasıl indirimli satın alınır?

İlk olarak Steam launcherini bilgisayarınıza resmi internet sitesi aracılığıyla indiriniz. Ardından launcheri çalıştırıp açılan pencereden kayıt olunuz ve giriş bilgilerinizle uygulamaya giriş yapınız. Sonrasında Steam uygulaması içerisinde yer alan Mağaza bölümüne girip, arama kutucuğuna FIFA 23 yazınız. Çıkan FIFA 23 oyunu simgesine tıklayıp oyunun resmi sayfasına yönleniniz. Ardından Sepete Ekle butonuna tıklayıp satın alma adımlarını tamamlayarak devam ediniz. Oyun böylece kütüphanenize eklenecektir.

Cevap bırakın