Final Fantasy XV Comrades Artık Oynanabilir!

Final Fantasy XV Comrades genişleme paketi artık oynanabilir hale geldi. Oyuncular ek paketin keyfini sürebilir.

Kendisine has kitlesi ve gücü ile dikkat çeken Final Fantasy serisi bir kez daha yenilenerek yeni bir ek paket ile karşımıza çıktı. Projenin ismi Final Fantasy XV Comrades. Ek paketin çok daha önce çıkması bekleniyordu fakat yaşanan aksaklıklar nedeniyle ertelenmişti.

Daha önce Final Fantasy XV Comrades‘ın çıkış tarihi Ekim ayının sonu iken daha sonra bazı aksaklıklar nedeniyle oyunun 15 Kasım’da çıkacağı ifade edilmişti ve öyle de oldu. Final Fantasy XV sadece konsollar için çıkmış, PC için çıkmamıştı. Haliyle bu ek paket de konsollara özel. Yine de 2018 yılı içerisinde oyunun PC sürümünün çıkacağı öğrenildi. Böylelikle bu ek paketi de yine PC platformunda oynayabileceksiniz. Tabii bunun için biraz zamana ihtiyaç var.

Final Fastay serisine özellikle Uzak Doğu bölgesinde çok ilgi gösteriliyor. Ülkemizde de hayran kitlesi hiç de azımsanacak ölçüde değil. Bu arada serinin hayranlarına bir müjde daha verelim; Oyun için yeni bir ek paket daha yolda. Yeni ek paket bol aksiyon sahneleri ve dolu dolu hikayesi ile iddialı geliyor. Hatta çıkış tarihi bile açıklandı. Öğrenilene göre 15 Aralık 2017’de resmen çıkıyor!

 

Cevap bırakın