Flatout Serisi Büyük Bir İndirim Aldı

Video oyunu dünyasında önemli gelişmeler cereyan etmeye devam ediyor. Flatout serisi bu kez büyük bir indirim aldı ve oyuncuları adeta oyuna davet ediyor!

Steam günümüzde sıklıkla çeşitli indirimlerle karşımıza çıkıyor. Sunduğu kampanyalarla tabiri caizse oyuncuların aklını başından alan Steam, şimdi bunlara yeni bir fırsat daha ekliyor. Flaout serisi normalde Steam üzerinde 59 TL’den satılmaktayken şu an oldukça uygun bir rakamdan alabilirsiniz.

Gerçekleştirilen %80 oranındaki devasa indirimle beraber Flatout Complete Pack içeriği yalnızca 11 TL’ye düştü. Böylece oyunu kısa süreliğine normalde olduğundan çok daha uygun bir rakamdan alabilirsiniz. Gerçekleştirilen kampanyanın kısa bir süre için geçerli olacağını da belirtelim. Kampanya 16 Aralık günü bitecek.

Falout Complete Edition paketinin içerisinde oyunun kendisi ve DLC gibi içerikler bulunuyor. Aynı zamanda yayınlanan tüm güncellemeden ve eklenecek olan yeni içeriklerden yararlanma imkanınız da bu paketi aldığınız taktirde mümkün oluyor. İndirimle beraber oyunun satış rakamlarında büyük bir değişik olacak gibi gözüküyor.

Cevap bırakın