Flipboard Durduruldu Hatasının Çözüm Yöntemi

Yeni yazımızda Flipboard durduruldu hatasını giderebilmek adına kullanılabilecek olan çözüm yöntemlerine değiniyoruz.

Flipboard 2010 yılında kurulmuş olup günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır. İçerisinde ekonomi, spor teknolojisi v.b. kategorilerin bulunmakta olduğu uygulamayı kullanırken kullanıcılar can sıkıcı bir sorun olan Flipboard Durduruldu hatası ile karşılaşabiliyor. Söz konusu hataya ilişkin olarak kullanıcılar bu çözüm yöntemlerinden yararlanabilir:

 Flipboard Durduruldu Hatasının Çözüm Yolları :

İlk olarak akıllı telefonunuzu kapatın ve sonrasında tekrar açarak işe başlayın. Yeniden başlatmak her ne kadar çok kolay bir yöntem gibi gözüküyor olsada pek çok problemi sadece yeniden başlatma ile giderebileceğinizi göz önünde bulundurmalısınız. Bu noktada Flipboard durduruldu hatasının çözümü için de yeniden başlatma yapın ve sorunun giderilip giderilmediğini gözlemleyin.

Uygulamanın Zorla Durdurulması

Ayarlar ekranını açıp Uygulamalar kategorisine gidin ve oradan Flipboard’ı bulun. Sonrasında uygulamanın üzerine okunup Zorla Durdur butonuna basınız. Ardından uygulamayı tekrar açmaya çalışınız ve sorunun düzelip düzelmediğini gözlemleyiniz.

Önbellek Temizliği

Uygulama önbelleğini temizlemeyi deneyin. Bunun için Ayarlar ekranını açın ve oradan Uygulamalar kategorisini görüntüleyin ve sonrasında Flipboard’ı seçin. Depolama bölümüne girip Önbelleği Sil butonuna basın. Böylece problemi giderebilirsiniz.

Güncelleme

Flipboard uygulamasını güncellemeyi de deneyebilirsiniz. Bazen eski olan sürümlerde uygulamanın çalıştırılmasında hata ortaya çıkar. Bu yüzden yeni bir güncelleme çıkıp çıkmadığını kontrol edin ve yeni bir güncelleme var ise uygulayarak tekrar deneyin.

Uygulamanın Silinip Tekrar Yüklenmesi

Son olarak uygulamayı silerek tekrar yüklemeyi deneyebilirsiniz. Bunun için Ayarlar sayfasını açın ve Uygulamalar kategorisinden Flipboard’a girin ve Sil butonuna dokunun. Uygulamayı tekrar indirerek sorunun çözülüp çözülmediğine bakın.

Cevap bırakın