Forspoken Öne Çıkan Karakterler

Bu içeriğimizde Forspoken oyununda yer alan karakterlere değiniyor, oyunla ilgili olarak bilgilere yer veriyoruz.

Video oyunlarından Forspoken’de sizler için karakterlere ve hakkında kısaca bilgilere yer vereceğiz.

Tanta Sila

Oyundaki en önemli karakterlerden biri olan Tanta Sila, Athia’da yer alan en güçlü Tantadır. Break’ın sonrasında güç tarafından yönetilen bir despotta tehlikelerden korumak için Athian güçlerini kontrol etmektedir.

Frey Holland

Now Yorklu bir kadın karakter olan Frey Holland, Frospoken oyunundaki ana karakterdir. Break tarafından tehlikede bulunan Athia gezegenine giden karakterin görevi ülkeyi kurtarabilmektir. Karaktrein sahip olduğu özellik ise Break’e karşı bağışıklığının bulunuyor olmasıdır.

Cuff

Geldik bir başka Forspoken karakterine. Bu karakter Frey’in arazide gezinmesine yardım etmekte, gizemli bir büyülü bir cihaz olarak Frey’e bağlı olmaktadır.

Forspoken hakkında

Piyasaya sürülme tarihi 24 Ocak 2023 olan video oyunu, rol yapma türünden bir yapımdır. Luminous Productions’un geliştirdiği ve bunun yanı sıra Square Enix tarafından yayımlanmış olan bir yapımdır.

Her savaşın sonrasında deneyim puanı elde edebildiğiniz oyunda canınızı yenileyebilmek için eşyalar yapıp güvenli bir yerde dinlenebilirsiniz. Oyun sırasında keşif yaptığınız esnalarda fırtınalarla karşılaşabilirsiniz ve fırtınanın ardından boss ortaya çıkmaktadır.

Cevap bırakın