Fotoğrafları Netleştirmek İçin Kullanılabilecek Uygulamalar

Yeni içeriğimizde fotoğrafları daha net hale getirebilmek amacıyla kullanabileceğiniz uygulamaların neler olduğuyla ilgili olarak bilgiler veriyoruz.

Netliğini beğenmediğiniz fotoğrafları  daha net hale getirebilmek için kullanabileceğiniz bazı programlar bulunmaktadır. Söz konusu fotoğraf düzenleme imkanı sunan yazılımlar ile fotoğraflarınızı daha iyi seviyeye getirebilirsiniz.

Fotoğrafları netleştirmek için kullanabileceğiniz uygulamalar:

VSCO

Doku ve renk yoğunluğunu değiştirebileceğiniz ve aynı zamanda fotoğraflarınız için filtreler seçebileceğiniz uygulama, kullanılabilecek olan ücretsiz yazılımlar arasında yer alıyor. Böylece fotoğraf netleştirmek için para ödemek istemiyorsanız VSCO uygulaması işinize yarayabilir.

Snapseed

Bu uygulama Google tarafından geliştirilmiştir. Bu bağlamda güçlü bir kaynağa dayanan uygulama Android ve iOS kullanıcıları için geliştirilmiş olup, kolaylıkla düzenleme imkanı ile HD filtreleri ile görüntü kalitesinde ciddi oranda artış yakalanabilecek olan bir yazılımdır.

Remini

Bulanık görünen eski fotoğraflarınızı sahip olduğu yapay zeka ile çok daha net bir hale getiren uygulamanın hem ücretli hem ücretsiz kısımları bulunmaktadır ancak uygulamayı tam verimli bir şekilde kullanabilmek için ücret ödemek gerekiyor. Uygulama gerek basit ara yüze sahip olması gerekse kullanışlılığı sayesinde hali hazırda en iyi fotoğraf netleştirme uygulamaları arasındaki yerini korumaktadır.

PicsArt

Android ve iOS kullanıcıları için fotoğraf düzenleme ve iyileştirme filtreleri bulundurmakta olan PicsArt uygulaması, fotoğraflarınızda bulanıklık, parlaklık, keskinlik gibi ayarları değiştirip istediğiniz görüntüye ulaşmanızı sağlamaktadır. Ücretsiz olması sayesinde de tercih edilebilecek olan bir programdır.

Cevap bırakın