Foursquare Hesabı Silme Yöntemi

Bu yazımızda Foursquare hesabını nasıl silebileceğinizle ilgili olarak bilgilere yer veriyoruz. İşte konuya ilişkin ayrıntılar…

Günümüzde sevilen mekan arama uygulamalarından biri olan Foursquare, kalabalık bir kullanıcı kitlesine sahiptir. İlk çıktığı dönem hemen hemen herkesin gitmiş olduğu mekanları bildirdiği, check in ya0pmak için kullandığı Foursquare günümüzde mekan önerilerinde de bulunmaktadır. Ancak Foursquare’nin günümüzde eskisi kadar popüler olmadığı da bilinen bir gerçektir.

Eğer artık Foursquare kullanmak istemiyorsanız, aşağıdaki adımları uygulayarak Foursquare hesabınızı silebilirsiniz. Ancak hesabınızın silinmesiyle beraber o güne değin yapmış olduğunuz check-inler, keşfettiğiniz mekanlar ve öneriler kalıcı olarak silinecektir. Silme işlemine geçemden önce bunu göz önünde bulundurunuz.

Foursquare hesabı silme adımları:

İlk olarak Foursquare uygulamasını görüntüleyiniz. Ardından Ben kısmına yani Profil kısmına geliniz. Sonrasında sağ üst köşede yer almakta olan üç nokta butonuna basınız. Ayarlar seçeneğine geliniz. Hemen aşağıda yer almakta olan Delete My Account seçeneğine basınız. Ardından mail adresini ve şifrenizi giriniz. Böylece mail adresinize doğrulama kodu gelecek olup, doğrulama kodunu girmenizin ardından “Foursquare ve Swarm’dan neden ayrılıyorsun?” şeklinde soru çıkacaktır. Dilerseniz soruyu cevaplamadan devam edebilirsiniz. Ardından aşağıda yer alan Delete Account butonuna bastığınız zaman işleminiz de tamamlanacaktır.

Cevap bırakın