FPV Freerider Recharged Çıkışını Gerçekleştirdi

Farklı yapısı ile dikkat çeken FPS Freerider Recharged oyunu bilgisayarlar için çıktı. Steam’dey oyuna uygun bir fiyatla sahip olabilirsiniz.

Oyun dünyasına sürekli yeni oyunlar eklenmeye devam ediyor. Bunun en büyük nedeni artık bağımsız geliştiricilerin de önünün açılması. John Holmwall bağımsız geliştirici tarafından ortaya konulan FPV Freerider Recharged oyunu Steam’de yerini aldı.

Oyunun fiyatı ise 18.50 TL. Quadcopter uçurduğunuz oyunda amacınız zafere ulaşabilmek. Quadcopter yarışında birinci gelmeye çalıştığınız bu oyun grafiksel açıdan oldukça güzel gözüküyor. Sistem gereksinimleri de makul seviyede. Oyunu oynayabilmek için en az Windows 7 işletim sistemine, DX9 destekli GTX 960M veya seviyesinde farklı bir grafik kartına, 2 GB boş alana, 2 GB RAM’e ve Intel Core 2 Duo veya onun seviyesinde bir AMD işlemciye ihtiyacınız var.

Oyun yalnızca İngilizce dilini destekliyor fakat zaten oyun simulasyon & yarış türüne sahip olduğu için Türkçe oynamaya pek de ihtiyacınız yok. Arayüzün İngilizce olması oyundan aldığınız zevki etkilemeyecektir.