Fujitsu Yeni Kavisli Monitörünü Piyasaya Sürüyor

Fujitsu şirketi, B34-9U isminde yeni bir monitör hazırladı. Söz konusu monitör kavisli yapıya sahip 34.1 inç büyüklüğünde ekranıyla karşımıza çıkıyor.

Fujitsu, ESPRIMO serisi masaüstü bilgisayarları ve aynı zamanda 34.1 inç büyüklüğündeki yeni B34-9U monitörünü piyasaya sürüyor. Söz konusu cihazlar kullanıcıların ihtiyacı olan performansları sunmaya yönelik özel olarak üretildi.

Kavisli ekran akımı son zamanlarda giderek yayılıyor. B34-9U isimli yeni Fujitsu monitörü de bu akıma katılıyor. Monitör her ne kadar 34.1 inç gibi çok büyük bir ekrana sahip olsada ve bu göz takibini biraz zor bir hale getirsede, sahip olduğu kavisli yapısı sayesinde gözünüzü sarmalayan bir  tasarımı bulunuyor ve böylece ekranın büyük olması sizin için göz takibi yönünde herhangi bir sorun teşkil etmiyor.

Monitörün maksimum sunabildiği çözünürlük ise 3440x1440p. Bu çözünürlük ekran imajına özel olarak entegre edilmiş olup cihaz bu çözünürlükte hem oyunlarda özel bir performans sunabilir, hem de çalışanlar için kolaylık sağlayabilir. Tam üç A4 kağıdının aynı ekrana sığabileceği şekilde hazırlanmıştır.

Fujitsi şirketinin yeni cihazlarını tam olarak hangi tarihte satışa çıkaracağı belli değil. İddialara göre cihaz Türkiye’de satılmayacak ancak yine de bir sürpriz yaşanabilir.