Galaxy A7 2017 Sürümü İçin Sürpriz Güncelleme !

Samsung’un bir hayli eski akıllı telefonlarından Galaxy A7 2017 sürümü için ilginç bir şekilde yeni bir yazılım güncellemesi yayınlandı. İşte ayrıntılar…

Günümüzde akıllı telefonlar yaklaşık iki yıl boyunca yazılımsal olarak destekleniyor. Yani çıkış yaptıktan sonra iki yıllık bir sürenin ardından artık güncelleme almıyorlar ancak Samsung bu doğrultuda bazı istisnaları da karşımıza çıkarıyor. Örneğin Galaxy A7 2017 telefonunun çıkışının üzerinden üç buçuk yıl geçmiş olmasına rağmen telefona sürpriz bir şekilde yeni bir güncelleme yayınlandı.

Paylaşılan güncelleme 71.61 MB büyüklüğünde olup cihazda kararlılık geliştirmeleri sunuyor ve yazılım güncellemesi ile güvenlik düzeyi daha yukarıya çekiliyor. Performans konusunda da ufak tefek iyileştirmeleri beraberinde getiren güncelleme ilk etapta Çin’de yayınlandı ve kısa sürede global çapta da aktif hale gelmesi bekleniyor.

Yayınlanan bu güncelleme Galaxy A7 2017 sürümü için paylaşılan son güncelleme gibi gözüküyor. Yine de ilerleyen süreçte bu doğrultuda yeni sürprizlerle de karşılaşabiliriz.

Cevap bırakın