Galaxy A9 2018 Modeline Güncelleme Çıktı

Samsung’un Galaxy A9 2018 akıllı telefonuna yeni bir güncelleme geldi. İşte habere dair detaylar…

Akıllı telefon alanında en ünlü markalardan biri olan Samsung, yoluna dolu dizgin bir şekilde devam etmekte. Samsung’un Galaxy serisinden A9 2018 akıllı telefonu isminden de anlaşılabileceği üzere geçtiğimiz yıl piyasaya sürüldü. Güncelleme desteği prosedür gereği uzun bir süre daha devam edecek.

A9 2018 modeline dair şimdi yeni bir güncelleme paylaşıldı. Yayınlanan güncelleme telefonun kamerasını iyileştirmekte. Daha da önemlisi güvenlik düzeltmeleri içeriyor.

Güncellemeyle en yeni güvenlik ekleri akıllı telefonunuza sunuluyor. Böylece cihaz güvenlik açısından daha iyi bir hale geliyor. İtalya, Polonya gibi ülkelerde dağıtımına başlanan güncelleme hali hazırda devam ediyor. Dağıtımın kısa bir süre içerisinde tamamlanması bekleniyor.

Samsung, Galaxy A9 2018 için güncellemelerine bir süre daha devam edecek. Telefonun özelliklerini ise aşağıda bulabilirsiniz.

A9 2018 özellikleri:

128 GB dahili depolama alanı bulunan telefonun toplam 6 GB RAM’i bulunmakta. 2220 x 1080 p çözünürlüğünde 6.3 inç büyüklüğünde ekrana sahip. Toplam ağırlığı 181 Gram. 2.2 GHz hızında çalışan toplam 8 çekirdekli işlemcisi bulunuyor. Çoklu arka kameraya sahip olan telefonun 1 adet de 24 MP ön kamerası bulunuyor.

Cevap bırakın