Galaxy Note 8 için Koruma Kılıfları Gözüktü

Samsung’un yeni seri akıllı telefonları olacak olan Note 8 modelleri hakkında artık çok daha fazla şey biliyoruz. İlk olarak yeni seri akıllı telefonların gerçekten çıkıp çıkmayacağı konusu netlik kazandı. Bir dönem telefonların gelip gelmeyeceği tartışılıyordu. Fakat şimdilerde Note 8 modelinin çıkacağı bir nevi kesinleşti. Bunun dışında yeni seri akıllı telefonların beklenen sistem özellikleri konusunda da ilk bilgiler ortaya çıktı. Hatta öyle ki son olarak Galaxy Note 8 akıllı telefonları için kılıflar üretildiği ortaya çıktı. İşte son detaylar.

Galaxy Note 8 akıllı telefonlarında birçok yenilikçi teknoloji karşımıza çıkacak. Resmi olarak Samsung onaylaması gelmeyen teknolojiler içerisinde ilk dikkat çeken konu ise çift kamera. Diğer birçok marka kamera kısmında çift kamera teknolojisine geçmişken, Samsung’un hala bu özelliği kullanmadığını biliyoruz. Galaxy S8 modellerinde de çift kamera beklentisi karşılanmayınca, markanın yeni kamera teknolojisine ne zaman geçeceği iyiden iyiye merak edilmeye başlanmıştı.

Şimdi ise Galaxy Note 8 modeliyle çift kamera sistemine geçiş yapılacağı ortaya çıkmıştı. Hem fabrika çizimleri olarak iddia edilen görsellerde hem de telefonların kalıpları olduğu iddia edilen kalıplarda Galaxy Note 8 modelinin çift kamera kullanımı yaptığı da görülmüştü. Şimdi ise bu teknoloji Galaxy Note 8 kılıflarında ortaya çıktı.

Galaxy Note 8

Galaxy Note 8 Olixar Kılıfları

Birçok detayının konuşulmasına rağmen hiçbir detayı doğrulama almamış olsa da şaşırtıcı bir şekilde Galaxy Note 8 akıllı telefonları için tasarlanmış olan kılıflar ortaya çıktı. Olixar tarafından paylaşılan yeni kılıfların Mobilfun üzerinden de satışa çıktığı da görüldü. Satışa çıkarılan yeni kılıflarda Galaxy Note 8 için beklenen tasarımı bire bir karşılamakta.

Yine çift arka kamera kullanımı yapıldığını gösteren kılıfların, hem çift kamera boşluğu hem de kameraların hemen yanında yer alan parmak izi sensörlerinin yer aldığı da görülüyor. Bu detaylar üst üste konulduğunda Galaxy Note 8 akıllı telefonlarının çift kamera ile gelmesine kesin gözü ile bakılıyor. Yine de net bilgiler için Samsung’u beklemek gerekecek.

Cevap bırakın