Galaxy Note 9 İçin Yeni Bir Güncelleme Dönemi Başladı

Samsung’un Galaxy Note serisinden akıllı telefon Note 9 için yeni bir Android yazılım güncellemesi paylaşıldı. İşte konuya dair detaylar..l

Akıllı telefon alanında en bilindik markalardan biri olan Samsung, sürekli farklı ürünlerle karşımıza çıkıyor. Samsung, daha önce Note serisi için pek çok ürün piyasaya sürdü ve şimdi bunları yazılımsal açıdan desteklemeye çalışıyor. Hem Note 8 hem de Note 9 için yeni bir güncelleme dönemi geldi çattı.

Samsung, Note 9 ve Note 8 akıllı telefonlarına yönelik yeni bir güvenlik güncellemesi paylaştı. Güncelleme hali hazırda Romanya, Fransa, Bulgaristan, Polonya, İsviçre gibi ülkelerde aktif hale geldi. Hatta komşu ülkemiz olan Yunanistan’da da yayınlandı. Yakın zamanda ülkemizde de aktif hale gelmesi bekleniyor. Nitekim kademeli bir şekilde dağıtımı gerçekleştiriliyor.

Güncelleme güvenlik odaklı olup Ağustos ayına ait güvenlik yamalarını içerisinde barındırmakta. Ayarlar > Yazılım Güncellemesi > İndir ve Yükle adımları kullanılarak güncellemeye ulaşılabiliyor.

İki telefon da uzun bir dönem daha tıpkı şimdi yayınlanmış olduğu gibi güvenlik güncellemeleri almaya devam edecek.

Cevap bırakın