Galaxy Note FE Modeli İçin İlk Reklamlar Ortaya Çıktı

Samsung’un iptal olan serisi olarak ün yapmış olan Note 7 serisi, her ne kadar toplatılan bir model olsa da yeni serinin mutlaka yeniden piyasaya sürüleceği iddiaları gündem olmuştu. Özellikle yeni seri akıllı telefonların Note 7R modelinin denenmesi de telefonların yeniden geleceğinin en büyük işaretlerinden biri olmuştu. Samsung’un Galaxy Note serisi için yenilenmiş olan modelinin ise Galaxy Note FE adı ile yayınlanacağı belirtilmişti. Galaxy Note FE modeli olarak yayınlanacağı uzun süredir konuşulan akıllı telefonların sonunda ilk reklam görselleri de geldi. Peki Galaxy Note FE nerede satışa çıkarılacak? Reklamlar nerede ortay çıktı?

Galaxy Note FE Geliyor

Zaten uzun süredir konuşulan modeller olan Galaxy Note FE modellerinin bu kez Kore mağazalarında yani Samsung’un anavatanında reklam afişlerinin ortaya çıktığı belirtildi. Telefonların yenilenmiş modellerinin yeniden piyasaya sürüleceğinin kesin kanıtı olarak gösterilen reklam afişleriyle beraber beklenen özellikler üzerine de yeni detaylar ortaya çıkmış oldu.

Galaxy Note FE

Tabi ki yeni model konusunda ilk merak edilen detay olan batarya kısmında Galaxy Note FE modelinin, beklenen değişikliğe gittiği görülüyor. Note 7 modelinden farklı olarak Galaxy Note FE serisinde 3500 mAh değerinde değil de 3200 mAh değerinde pillerin kullanıldığı görülüyor. Bunun dışında neredeyse hiçbir değişikliği olmayacak olan akıllı telefonların, tasarımlarının da birebir aynı olacağı belirtiliyor.

Galaxy Note FE Ne Kadar Olacak?

Güney Kore’de reklam afişlerinin ortaya çıkmasından sonra bir başka merak uyandıran konu olan fiyat kısmında da yeni bilgiler ortaya çıkmış oldu. Note FE modellerinin zaten fiyat konusunda daha düşük aralıklı bir seri olacağı biliniyor. Buna ek olarak Galaxy Note FE modelinin beklenen fiyatının ise 500 dolar ile 600 dolar arasında olduğunu da ekleyelim. Şimdiden ilgi odağı haline gelen akıllı telefonların ülkemizde de yeniden satışa çıkıp çıkmayacağı konusunda ne yazık ki bir bilgi bulunmuyor. Fakat kesin olan bir şey var ki o da Note FE modellerinin yeniden satışa çıkacağı.

Cevap bırakın