Galaxy S8+ için Yeni Renk Resmi Olarak Duyuruldu

Satış rekorları kırmaya devam eden serilerden biri olarak bilinen Galaxy S8 akıllı telefonları için yeni haberler gelmeye devam ediyor. Son olarak Galaxy S8 akıllı telefonları için 3 adet yeni kılıf duyurusu yapılmıştı. Yeni seriler çıkış yapmış olsa da yeni kılıflarla beraber bir kez daha gündeme gelen Galaxy S8 akıllı telefonlarının şimdi ise yeni renk seçenekleri ortaya çıktı. Geçtiğimiz günlerde yeni renk seçenekleri hakkında bazı iddialar ortaya çıkmış fakat yeni renk seçenekleri bir türlü doğrulanmamıştı. Şimdi ise Galaxy S8 akıllı telefonlarının yeni renk seçenekleri resmi olarak duyuruldu.

Galaxy S8 Rose Pink Renk Seçeneği

Samsung tarafından resmi bir duyuruyla açıklanan yeni renk seçeneği Rose Pink olarak açıklandı. Tamamen pembe bir renk olarak karşımıza çıkan yeni renk seçeneğinin bir tema olarak uygulandığını da belirtelim. Hem arka kapakta hem de ön kapakta yeni renk seçeneğinin detaylarını görebiliyorsunuz.

Galaxy S8 Rose Pink

Bununla beraber yeni renk seçeneğinin nerede satışa çıkacağı konusunda da bilgiler verildi. Yeni renk seçeneklerinin ilk olarak Güney Kore ve Tayvan genelinde satışa çıkarılacağı duyuruldu. Tabi ki bir sonraki seride gelecek olan yeni renk seçeneğinin sadece, Güney Kore ve Tayvan genelinde satışa çıkacağı bilinse de diğer bölgeler için yeni renk seçeneğinin gelip gelmeyeceği ise bilinmiyor. Şu an için sadece bu bilgiler verilmiş durumda.

Galaxy S8 Rose Pink Fiyat Farkı Olacak Mı?

Merak edilen bir başka konu ise yeni renk seçeneklerinin fiyata etki edip etmeyeceği konusu. İlk gelen bilgilere göre Galaxy S8 Rose Pink modelinin herhangi bir fiyat farkıyla gelmeyeceği düşünülüyor. Fakat bir fiyat farkı durumu olup olmayacağı konusunda resmi açıklama yapılmış değil. Sadece Galaxy S8+ modeline gelecek olan yeni renk seçeneğinin, S8 modeline ise kesin olarak gelmeyeceği belirtiliyor.

Cevap bırakın