GetApps Kaldırma Rehberi

İçeriğimizde inatçılığı ile kullanıcıları rahatsız edebilen GetApps uygulamasını nasıl kaldırabileceğinizle ilgili olarak bilgiler veriyoruz. İşte GetApps kaldırma rehberi…

Pek çok Xiaomi telefonda varsayılan olarak sunulmakta olan bir mobil uygulama olan GetApps, kullanıcıların karşısına sık çıkması ve bazı problemlerle anılması nedeniyle fazla sevilmemektedir.

Android cihazlar için hazırlanmış bir uygulama marketi platformu olan GetApps, Google Play Store benzeri bir sisteme sahiptir. Uygulamaların indirilmesine imkan tanır ancak uygulama içerisindeki seçeneklerin sınırlı olması nedeniyle fazla kullanılmamaktadır ve aynı zamanda pek çok hata verme problemiyle de anılmaktadır.

Xiaomi telefonlarda varsayılan olarak gelmekte olan GetApps uygulaması, normal yolla kaldırdığınızı sansanız bile güncelleme ile otomatik olarak tekrar gelebilmektedir ve bu yüzden uygulamayı kaldırabilmek için yazılımsal olarak farklı bir müdahalede bulunmak gerekiyor.

GetApps Silme Adımları:

İlk olarak akıllı telefonunuzun Ayarlar uygulamasına giriniz ve ardından arama bölümüne “Bölge” yazınız ve çıkan sonuca giriniz. Listelenen ülkeler arasından bir Avrupa ülkesini seçip geri çıkınız. Bu işlem, uygulamanın sizin verilerinize erişim sağlaması, hata bildirimi göndermesi v.b. durumları engellemekte olup, bölgeyi tekrardan Türkiye yaptığınız zaman uygulama maalesef tekrar geleceğinden ülkenin bir Avrupa ülkesi olarak seçili durumda olması gerekmektedir.

Yalnızca cihazı servise göndermek gereken durumlarda ülke tercihinin Türkiye olarak değiştirilmesini, aksi halde Avrupa ülkesi olarak kalmasını öneriyoruz. Buna uyulmadığında tekrar GetApps ile karşılaşacağınızı belirtelim.

Cevap bırakın