Getcontact Hesabını Silme Adımları

Bu yazımızda Getcontact uygulaması hesabınızı nasıl silebileceğiniz konusunda bilgilere yer vermekteyiz. İşte detaylar…

Getcontact uygulaması 2016 yılında çıkmış olan bir program olup günümüzde 250 milyondan fazla kişi kullanmaktadır. Arayan kişinin ismini göstermeye yaramakta olan uygulama kullanıcı veri güvenliği konusunda bazı sorunlar teşkil etmektedir. Peki bu durumda Getcontact hesabını nasıl silebilirsiniz?

Hesap Silme Adımları:

Getcontact uygulamasını görüntüleyiniz. Ayarlar bölümüne gelerek Hesap Ayarları kısmına dokununuz. Hesabı Sil seçeneğine tıkayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz. Böylece Getcontact hesabınızı kısa sürede temizleyebilirsiniz.

Uygulama üzerinde her ne kadar hesabınızı silseniz de verileriniz sistemde tutulabilir. Bu sebeple hesap kapatma işlemini tamamen yapmak istemekteyseniz sistemde kayıtlı olan cep telefon numaranızı silmenizi öneriyoruz. Peki numara silme işlemi nasıl yapılmakta?

İlk olarak Getcontact Unlist sayfasını ziyaret ederek işe başlayın. İlgili sayfaya giriş yaparak Unlist bölümüne girin ve ilgili bölüme cep telefon numaranızı yazarak Unlist butonuna basın. Böylece telefonu numaranızın sistemlerinden silinmesi için hamle yapmış olursunuz.

Günümüzde veri gizliliği önemli bir husus olup, Getcontact ve bunun gibi uygulamaların kişisel verilerden fazlaca yararlandığı unutulmamalı. İnternet üzerinde Getcontact gibi pek çok uygulama bulunmakta olup, bu uygulamalar insanların meraklarını gidermesini sağlasada masum olmayabilir.

Cevap bırakın