Giyilebilir Teknoloji’nin Yeni Ürünü: Sana Sleep

Giyilebilir teknoloji ürünleri, teknoloji dünyasının gelişmesi ile birlikte, eş zamanlı olarak gelişimini sürdürmektedir. Giyilebilir teknoloji ürünlerinin en son ve yeni ürünü olan Sana Sleep, uyku problemi olan ve gece uyuma sorunu yaşayan kişilere oldukça büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Bir akıllı gözlük olan Sana Sleep, kendisini kullanan kişilere 10 dakika gibi kısa bir sürede uyuma garantisi vermektedir.

Sana Sleep’in Özellikleri Nelerdir?

Günümüz dünyasında, birçok kişi ciddi boyutlarda uyku problemi yaşamaktadır. Yaşamış olduğumuz bu uyku probleminin sebepleri ise;

  • Çeşitli hastalıklar,
  • İçinde bulunduğumuz ruhsal haller,
  • Gün içerisinde yaşanılmış olan stresli olaylardır.

Bu 3 maddelik problemlerden dolayı, insanlar gece yataklarına yattıklarında uyku problemleri ile baş başa kalabilmektedirler. Sana Sleep, gözlüğü de işte tam olarak bu sorunları ortadan kaldırmak amacıyla tasarlanmıştır. Giyilebilir teknoloji ürünü olan Sana Sleep akıllı gözlüğü, bu problemleri ortadan kaldırmak için, kendisini kullanan kişileri 10 dakikalık bir süre içerisinde uyutacağının garantisini vermektedir.

Çeşitli meslek grupları içerisinde yer alan kişilerin, uyku düzenlerini korumaları oldukça büyük bir önem arz etmektedir. Sana Sleep akıllı gözlüğü, bu meslek grupları içerisinde yer alan kişilerin işini oldukça kolaylaştıracaktır.

Sana Sleep akıllı gözlüğün özelliklerine bakacak olursak eğer;

  • Dış ortamda bulunan ışığı engellemektedir.
  • İnsan beyninde, uyumayı sağlayan noktaları tetikleyici çeşitli sesler ve görüntüler yaymaktadır.

Bu 2 önemli özellik sayesinde, Sana Sleep uykuya geçiş sürecini önemli ölçüde hızlandırmaktadır. Hatta, bu akıllı gözlük sayesinde uykusu olmayan kişiler bile kısa bir süre içerisinde uykuya dalabilmektedirler.

 

Sana Sleep’in Üreticisi ve Satış Fiyatı Ne Kadardır?

Sana Health şirketi tarafından üretilen Sana Sleep, şu an için satışa sunulmamıştır. Ancak şirket tarafından yapılan açıklamaya göre, gözlüğü alan ve kullanmaya başlayan kişiler, 4. ve 5. kullanımlarında tam manasıyla gözlüğe alışacaklar ve uyuma süreleri oldukça kısalacağını bildirmişlerdir. Giyilebilir teknoloji ürünü olan akıllı gözlük Sana Sleep, Sana Health şirketinin yapmış olduğu açıklamayla, 2018 yılının ikinci çeyreği içerisinde satışa sunulacaktır. Sana Sleep’in fiyat etiketi ise, 400 $ olarak belirlenmiştir.

Cevap bırakın