God of War Nisan Ayında En Çok Satan Oyun Olmayı Başardı

Kaliteli oyunlardan God of War, Nisan ayında en fazla  satış gerçekleştiren oyunlardan biri oldu. Gerek grafikleri gerekse oynanışı ile oyuncuları etkilemeyi başaran yapım, yoluna emin adımlarla devam ediyor.

Uzun bir zamandır çıkışını merakla beklenen God of War oyunu, 20 Nisan 2018 tarihinde resmen piyasaya sürülmüştü. Oldukça etkileyici özelliklere sahip olan bu oyun, kısa sürede hafızalara kazındı. İlk satışa sunulduktan sonra sadece üç günde 3.1 milyon satış gerçekleştiren God of War, böylece yapımcısının masrafını çoktan karşıladı ve üzerine ciddi bir gelir getirmeye başladı.

Şimdi de bir başka platformdan yapılan duyuruya göre God of War oyunu Nisan ayının genelinde büyük bir başarı elde etti. Nisan ayının bitimine sadece on gün kala satışa sunulmasına rağmen Nisan ayı genelinde en çok satan oyun olmayı başardı. Bu bilgi Avrupa ve Amerika kıtalarındaki VG247 araştırmaları sonucunda ortaya çıktı.

En çok satan ikinci oyun Far Cry 5 olurken üçüncü oyun ise A Way Out oldu. Bu üç oyun da açıkçası birbirinden değerli ve hepsi oynanması gereken yapımlar. Eğer şu sıralar siz de yeni bir oyun almayı düşünüyorsanız bu üç oyundan birini tercih etmelisiniz.