Google Pixel 2 İçin En Net Canlı Görüntüler Geldi

Akılı telefon dünyasına daha önce farklı isimlerle isimlendirilmiş olan modellerini dahil eden Google, kısa süre içerisinde yenilenmiş akıllı telefon modellerini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu kez Google Pixel modelinde olduğu gibi yine markanın kendi adıyla yeni seri akıllı telefonlarını piyasaya sokacak. Hatta daha da ileri gidelim yeni modellerin mevcut serinin devamı olarak Google Pixel 2 adıyla geleceğini de biliyoruz.

Tabii ki tahmin edilenden farklı olarak tek bir Google Pixel 2 modeli olmayacak. Bunun yerine şimdilik seriye 3 yeni cihaz ekleneceği düşünülüyor. Son günlerde ise bu modellerin en düşük özelliklere sahip olacak olan akıllı telefonları için sürekli yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Belli başlı detayları sürekli olarak ortaya çıkan modelin son olarak ise canlı görüntüleri yayınlandı.

Google Pixel 2 Görselleri Karşınızda

Yeni seri Google Pixel 2 akıllı telefonlarının çalışır halde görüntüleri olarak adlandırılan yeni görsellerin yayınlanmasıyla beraber telefonların beklenen tasarımları da ortaya çıkmış oldu. Google Pixel 2 için giriş seviyesi olacağından tek kamera kullandığı ve arka kapağa entegre bir parmak izi sensörüne sahip olduğu görülen akıllı telefonların, ön kısmındaysa fiziksel hiçbir tuş bulunmadığı görülüyor. Mevcut Google Pixel modellerine çok benzer bir tasarım kullanılacağı görülen yeni seri akıllı telefonların, bazı önemli farklılıkları olacağını da göreceğiz.

Google Pixel 2

Özellikle yeni modelin 3.5 mm jak girişinin olmadığının gözükmesi büyük bir gelişme olarak gösteriliyor. Yeni seri akıllı telefonlarda da haliyle sistemsel değişikliklerin önünü bu görsellerin açtığını görüyoruz. Google Pixel 2 modelinin giriş seviyesi serisinin diğer tüm modellerden de daha düşük fiyatının olacağı düşünülüyor. Yeni seri akıllı telefonların içerisinde yer alacak sistem hakkında detaylı bilgilendirmenin de Google tarafından genel bir tanıtım etkinliğiyle beraber yapılması bekleniyor. Şimdilik Google paylaşılan tüm görsellere rağmen sessiz kalmayı tercih etmiş durumda.

Cevap bırakın