Görüntülü Sohbet İçin Kullanabileceğiniz Alternatif Uygulamalar

Yeni yazımızda Skype v.b. en popüler görüntülü görüşme uygulamalarına alternatif olabilecek, diğer kişilerle görüntülü bir şekilde konuşabileceğiniz uygulamalardan bazılarına sizler için değiniyoruz. İşte o uygulamalar…

Mobil cihazlarda görüntülü sohbet için yararlanılabilecek olan çok sayıda uygulama bulunuyor. Şimdi sizler için maddeler halinde bunlara değineceğiz.

Omega

Milyonlarca kişi tarafından kullanılan popüler görüntülü görüşme uygulamalarından biri olan Omega, görüntülü görüşmenin yanında doğrudan mesaj özelliğine de sahiptir. Uygulamanın cinsiyet ve bölge filtresi de bulunmakta olup, aynı zamanda diğer kullanıcılara çeşitli hediyeler gönderebilmeniz de mümkündür.

Azar

Android ve iOS işletim sistemlerine yönelik olarak geliştirilen ve 2014 yılında çıkışını gerçekleştiren bir sohbet uygulamasıdır. Yeni kişiler ile tanışıp sohbet etmenizi sağlamakta olan uygulama günümüzde 100 milyonun üzerinde kişi tarafından kullanılıyor. Uygulama kullanıcıların kendi avatarlarını oluşturabilmesine ve canlı yayın yapabilmesine de imkan tanıyor.

Tumile

Kullanıcı dostu bir arayüzü bulunan Tumile isimli uygulama, kullanıcılar ile görüntülü olarak iletişim kurmanıza imkan tanımakta olan bir yazılımdır. Bu sayede dünyanın dört köşesinden arkadaş edinebiliyorsunuz. Oldukça kolay bir kullanımı bulunuyor.

OmeTV

Dünya genelinde yaygın olan OmeTV isimli görüntülü sohbet uygulaması kullanıcı dostu bir arayüze sahip olmasıyla da öne çıkmaktadır. Kolay bir kullanımı bulunuyor. Geliştiricisi kullanıcılarının gizliliğine saygı duyduklarını ileri sürüyor ve kullanılabilmesi için kayıt işleminin gerekmediğinin de altını çiziyor.

Mixu

Play Store üzerinde de yer almakta olan Mixu uygulaması, yeni insanlarla tanışmak konusunda etkili olan, bu hususta yaygın olarak kullanılan bir uygulama olarak öne çıkıyor. Hikayeler özelliği bulunmakta olan Mixu üzerinde dilerseniz hikaye paylaşabiliyor, dilerseniz de diğer kullanıcıların paylaşmış olduğu hikayeleri görebiliyorsunuz.

LivU

Bölge ve cinsiyet seçerek başladığınız uygulamada diğer kullanıcılar ile görüntülü olarak konuşup mesajlaşabiliyorsunuz. Gerçek zamanlı çeviri özelliği de bulunmakta olan uygulama böylece sohbeti daha kolay bir hale getiriyor. Uygulama filtreler özelliğine de sahip olup böylece kullanımı çok daha eğlenceli bir halde sunuyor. Ekranı kaydırıp diğer kullanıcılar ile eşleşme yapabiliyorsunuz. Uygulamanın 50 milyondan fazla kullanıcısı bulunuyor.

Cevap bırakın