Graven PC ve Oyun Konsolları İçin Duyuruldu

Graven video oyunu ile ilgili yeni gelişmeler var. Gelen bilgilere göre oyun hem PC hem konsollara gelecek ve çıkış tarihi belirlendi. İşte detaylar…

Video oyunu dünyasında çok fazla oyun bulunuyor ve bu oyunlar birbirlerinden kategori olarak ayrılıyor. Graven oyunu da gotik temalı, eski grafiklerle yeni modern tarzın birleşimi olan bir oyun. Tamamen nostalji kokan Graven içerisinde karakterinizle ortalığı adeta birbirine katıyorsunuz.

Graven video oyunu açıklanana göre 2021 yılında piyasaya sürülecek. PlayStation 4, Xbox One X, Xbox One Series X , PlayStation 5 ve PC için çıkış yapacak. Karanlık temalı birinci şahıs aksiyon macera oyunlarından hoşlananlar için gelecek olan Graven içerisinde oyuncular cinayetle suçlanarak sürgüne mahkum edilen bir rahibin rolünü üstlenmekte.

Graven’de gizemli bir yabancının yardımıyla ulaştığınız şehirde veba yayan ve mevsimlerin doğal düzenini bozan mezheplere karşı mücadele vereceksiniz. Yaratıklların da kol gezdiği Graven evreninde hayatta kalabilmek ve amacınıza ulaşabilmek için bir hayli dikkatli olmak zorundasınız.

Cevap bırakın