GTA Online Eşyalarında Büyük Bir İndirim Meydana Geldi

Rockstar Games tarafından piyasaya sürülen sevilen oyunlardan GTA Online’ın eşyalarında büyük oranda indirim gerçekleştirildi. İşte detaylar…

Video oyunu kategorisinde önemli bir yere sahip olan Rockstar Games markası bu zamana kadar GTA , Red Dead Redemption gibi efsaneleşen serileri üretti ve pazarladı. Ancak şirketin belki de aralarında en fazla kazandıran oyunu GTA Online oldu. Standart GTA oyunlarına nazaran GTA Online, adı üzerinde çoklu oyunculuğa yönelik bir oyun olup uzun yıllardır aktif olarak oynanıyor ve oyuncular birbirlerine karşı üstünlük kurabilmek için sürekli bir şeyler satın alıyor.

GTA Online içerisinde dubleks evler, arabalar, gece kulüpleri, bisikletler, spor aletleri ve daha pek çok farklı eşya bulunuyor. Bu sanal eşyalar gerçek paralarla satılıyor. Şimdi bunlara ilişkin Rockstar Games tarafından büyük bir indirim kampanyası başlatıldı. Dubleks evlerde %35 oranında indirim, gece kulüplerinde %35 indirim, arabalarda %25 indirim, bisikletlerde %25 indirim gerçekleştirildi.

Kış mevsimine özel olarak yapılan bu indirimler bir süre daha geçerliliğini sürdürecek.

Cevap bırakın