GTA V İçin Tarihi İndirim!

GTA V oyununda tarihi bir indirim başladı. Hala GTA V satın almayanlar için Steam üzerinde tam yüzde 67 indirim gerçekleştirildi. Oyun böylece son derece uygun bir fiyata indi.

Oyunlarla pek arası olmayan biri bile en az bir kez GTA serisinden herhangi bir oyunu oynamıştır. GTA Vice City, GTA San Andreas, GTA 4 ve daha pek çok popüler oyun daha bu seride karşımıza çıktı ve zaman içerisinde gönüllerde taht kurmayı başardılar. Serinin son oyunu ise 2013 yılında piyasaya sürülen GTA V oldu. Epey sevilen GTA V, çıkışının üzerinden tam beş yıl geçmiş olmasına karşın hala ilgiyle takip edilen bir oyun. Özellikle online tarafında yoğun bir hakimiyetin bulunduğunu söyleyebiliriz.

Normal fiyatı 179.00 TL olan GTA V, tam yüzde 67 indirimle 59.07 TL’ye düştü. Aynı zamanda serinin en pahalı paketi olan Grand Theft Auto V: Premium Online Edition & Whale Shark Card Bundle, normal fiyatı 376.98 TL iken gerçekleştirilen yüzde 66 indirim sayesinde 127.33 TL oldu. Oldukça avantajlı fiyatlardan satılan bu paketi eğer hala GTA V evreninin tadına bakmadıysanız muhakkak satın almanızı tavsiye ederiz.

Satın alma işlemi için GTA V resmi Steam sayfasına girip indirimli paketlerden herhangi birini seçip sepetinize ekleyebilirsiniz.