Happn Hesap Silme Rehberi

Yeni yazımızda Happn hesabınızı nasıl islebileceğinize ilişkin olarak bilgilere yer vermekteyiz. İşte Happn hesap silem adımları…

Happn popüler arkadaşlık uygulamalarından biridir. Paris merkezli olan uygulamayı silmek isterseniz silme işlemini uyguladıktan sonra tüm verilerin silineceğini belirtelim. Silinen verilerin içerisinde crushlar, kişiler ve sohbetler yer almakta olup, Android, iOS ve Windows Phone üzerinde kullanabileceğiniz uygulamayı hemen aşağıdaki adımları kullanarak kısa bir süre zarfında silebilirsiniz.

Happn hesap silme adımları :

Dondurma işlemi için: İlk olarak profile erişim sağlamak için çubuk simgesi üzerine giriniz. Uygulama Ayarları sekmesine giriş yapınız . Verilerim seçeneğini bulunuz. Hesabımı Sil butonuna basınız. Ekrana bunun yerine askıya almak isteyip istemediğiniz sorusuyla bir seçenek gelecek olup, seçeneğin üzerine tıklayabilirsiniz. Sonrasında nedenine ilişkin liste içerisinden kendinize uygun olanı seçiniz ve son olarak işleme onay veriniz. 30 gün içerisinde hesabınıza yeniden giriş yapabileceğiniz belirtilecek olup işleminiz tamamlanmış olacaktır.

Tamamen silme için; Hesabım butonu üzerine tıklayınız. Hesabım kısmında en alt kısımda yer almakta olan Yardım butonunun üzerine giriniz ve açılan pencereden de Bize Ulaş kısmını seçiniz. Ardından Hesap Yönetimi seçimini yapınız. Hesap Yönetimi’ne girdikten sonra neden belirtiniz ve hesabınızın silinmesini istediğinizi belirtiniz. Nedenin belirledikten sonra hesap silme adımını tamamlayınız.

Happn Hesabı Silmenin Başlıca Nedenleri:

Kullanıcı yeni hesap açmak istediği için veya uygulamayı beğenmediği için, bunun yanında artık kullanmayı düşünmediği için hesabını silmek isteyebiliyor. Kullanıcının benzer başka uygulamalara yönelmesi de bu durma neden olabiliyor.

Cevap bırakın