Hearts of Iron 4 Hakkında Büyük Fırsat!

Popüler strateji oyunlarından Hearts of Iron 4 şimdi büyük bir indirim aldı. Oyun kısa süreliğine yüzde 60 indirimle satılıyor. Kampanya birkaç gün daha devam edecek.

Steam platformunda zaman zaman çeşitli indirim fırsatları sunuluyor. Hearts of Iron 4 de indirim furyasına katılan oyunlardan biri oldu. Popüler strateji oyunu Hearts of Iron 4: Cadet Edition içeriği 59.00 TL fiyat etiketiyle satılırken aldığı yüzde 60 indirimle birlikte yeni fiyatı 23.60 TL oldu.

Oyun için daha önce pek çok ek içerik de çıkmıştı. Söz konusu DLC’lerin bulunduğu Hearts of Iron 4 paketlerinin de indirimde olduğunu belirtelim. Örneğin Hearts of Iron IV: Mobilization Pack içeriği 133.00 TL yerine büyük indirimle 54.54 TL’den satılmaya başlandı. Bu paketin içerisinde hem oyunun kendisi hem de oyun için çıkan ek içerikler yer alıyor.

7 yaş sınırlaması bulunan oyunun resmi Türkçe dil desteğinin maalesef bulunmadığını ifade edelim. Oyun 2016 yılında piyasaya sürülmüş ve binlerce oyuncunun değerlendirmesinden ortalama olarak çok yüksek puanlar almayı başarmıştı.

Cevap bırakın