Hepsiburada Premium Üyeliğinin Avantajları

Yazımızda Hepsiburada Premium üyesi olduğunuz taktirde ne gibi avantajlardan yararlanabildiğinizle ilgili olarak temel bilgilere yer vereceğiz. İşte konuya ilişkin detaylar…

Hepsiburada Premium aboneliği kullanıcılara pek çok avantaj sağlamaktadır. Bunlara sizler için maddeler halinde yer vereceğiz:

BluTV Üyeliği

Bize göre Hepsiburada Premium sisteminin en önemli avantajı BluTV üyeliği sağlıyor olmasıdır. Böylece dijital platformun içeriklerinden, Premium üyesi olduğunuz taktirde yararlanabiliyorsunuz ve bunun için ek ücret ödemeniz gerekmiyor.

%3 hepsipara kazancı

Hepsiburada üzerinden yapmış olduğunuz alışverişlerde %3 oranında bakiye geri yükleniyor. Böylece hepsipara kazancı elde etmiş oluyorsunuz.

İndirimli montaj hizmeti

Mobilya montajlarında, Hepsiburada Premium abonesi olduğunuz taktirde %50 indirim hakkı kazanıyorsunuz. Böylece indirimli montaj hizmetinden yararlanmış oluyorsunuz.

Çağrı merkezinde öncelik

Hepsiburada Premium aboneleri çağrı merkezine daha kolay ulaşarak sorunlarına daha kısa sürede çözüm bulabiliyor.

Ücretsiz kapıdan iade

Premium abonesi iseniz ücretsiz kapıdan iade etme seçeneğiniz oluyor. Bu noktada mağduriyet yaşamanız zorlaşıyor.

Ücretsiz ve randevulu teslimat

Randevulu olarak teslimat tarihini belirleyebiliyor ve aynı zamanda ücretsiz bir şekilde teslim alabiliyorsunuz.

Restoranlarda indirim

Anlaşmalı olan TAB Gıda restoranlarında %30 oranında indirim kazanıyorsunuz ve böylece daha cazip fiyata yemek yiyebiliyorsunuz.

Ücreti ne kadar?

Hepsiburada Premium aboneliğinin ücreti şu an aylık 29,90 TL’dir. Yıllık ödemelerde ise 11 ayın ödemesini yapıyorsunuz yani 1 ay ücretsiz olmaktadır.

Cevap bırakın